Prof. Dr. Süleyman Barda'ya Armağan

DOI :10.26650/APB/SS10.2023.298   
EditorNusret EkinErdoğan AlkinAkın İlkinEsat ÇamErol Manisalı

Değerli hocamız Prof. Dr. Süleyman Barda için hazırlanan bu armağan kitap ona olan saygımızı, sevgimizi dile getirmek için hazırlanmıştır.
Hocamız, yaşamının bütününü bilimsel araştırmalara, iktisat eğitimi yapan binlerce öğrenciye adamış, bu isteği hiç bitmemiştir ve hâlâ değerli hizmetlerini büyük bir coşkuyla devam ettirmektedir.
Hocaların hocası olan Prof. Dr. Barda, İktisat Fakültesinin bir ekol olarak. Türkiye'de yankılanmasına değerli katkılarda bulunmuş, birçok öğrencisi önemli yönetim kadrolarında yerlerini almışlar, ülkemizin gelişmesinde önemli görevler üstlenmişlerdir.
Hocamızın aydınlık bilim yaşamı yanında gerek öğretim üyeleri gerekse öğrenciler ile kurduğu yakınlık bütün İktisat Fakültesi camiasında takdir toplamıştır
İktisat Fakültemiz ve Eğitim Dünyası hocamızı takdirle anacaklardır. Hocamızın adını yüceleştirmek ve ebedileştirmek için hazırlanan armağan kitabına katkıları bulunanlara teşekkürlerim sonsuzdur...

SubjectsEconomics

INFORMATION


E-ISBN978-605-07-1429-6
PublisherIstanbul University Press
Publish Date15.07.1987
Cover (PDF)
Full Text (PDF)

SUBSCRIBE
SHARE
Istanbul University Press aims to contribute to the dissemination of ever growing scientific knowledge through publication of high quality scientific journals and books in accordance with the international publishing standards and ethics. Istanbul University Press follows an open access, non-commercial, scholarly publishing.