Connectist: Istanbul University Journal of Communication Sciences 62. Sayı Çağrısı


Connectist: Istanbul University Journal of Communication Sciences 62. Sayı Çağrısı

Connectist: Istanbul University Journal of Communication Sciences tarafından düzenlenmesi planlanan “Dijital Gelecekler: İnsan Odaklı Dijitalleşme ve İletişim - Digital Futures: A Human Centered Digitization and Communication” temalı sanal konferansın ertelenmesi sebebi ile dergimizin 2022 yılı Haziran ayında yayınlanacak olan 62. sayısı iletişim bilimleri alanında ya da alanla ilgili multidisipliner özgün çalışmalara açık olacaktır.

Makale Gönderim Bilgileri

Makaleler DergiPark üzerinden kayıt olunarak ve

https://dergipark.org.tr/tr/pub/connectist adresinden çevrim içi olarak gönderilmelidir.

Makaleler daha önce yayımlanmamış olmalı ve halihazırda başka bir dergiye değerlendirme için gönderilmemiş olmalıdır. Tüm makaleler çift-kör hakemlik süreciyle kapsamlı bir şekilde değerlendirilir. Makale hazırlama ilkeleri ve kuralları ile ilgili bilgiler aşağıdaki linkte mevcuttur:

https://connectist.istanbul.edu.tr/en/content/information-for-authors/manuscript-organization-and-format

Makale Son Gönderim Tarihi: 28 Ocak 2022


Istanbul University Press aims to contribute to the dissemination of ever growing scientific knowledge through publication of high quality scientific journals and books in accordance with the international publishing standards and ethics. Istanbul University Press follows an open access, non-commercial, scholarly publishing.