Prof. Dr. Süleyman Barda'ya Armağan

DOI :10.26650/APB/SS10.2023.298   
EditörNusret EkinErdoğan AlkinAkın İlkinEsat ÇamErol Manisalı

Değerli hocamız Prof. Dr. Süleyman Barda için hazırlanan bu armağan kitap ona olan saygımızı, sevgimizi dile getirmek için hazırlanmıştır.
Hocamız, yaşamının bütününü bilimsel araştırmalara, iktisat eğitimi yapan binlerce öğrenciye adamış, bu isteği hiç bitmemiştir ve hâlâ değerli hizmetlerini büyük bir coşkuyla devam ettirmektedir.
Hocaların hocası olan Prof. Dr. Barda, İktisat Fakültesinin bir ekol olarak. Türkiye'de yankılanmasına değerli katkılarda bulunmuş, birçok öğrencisi önemli yönetim kadrolarında yerlerini almışlar, ülkemizin gelişmesinde önemli görevler üstlenmişlerdir.
Hocamızın aydınlık bilim yaşamı yanında gerek öğretim üyeleri gerekse öğrenciler ile kurduğu yakınlık bütün İktisat Fakültesi camiasında takdir toplamıştır
İktisat Fakültemiz ve Eğitim Dünyası hocamızı takdirle anacaklardır. Hocamızın adını yüceleştirmek ve ebedileştirmek için hazırlanan armağan kitabına katkıları bulunanlara teşekkürlerim sonsuzdur...

KonularEconomics

BİLGİ


E-ISBN978-605-07-1429-6
YayıncıIstanbul University Press
Yayın Tarihi15.07.1987
Kapak (PDF)
Tam Metin (PDF)

ABONE OL
PAYLAŞ
İstanbul Üniversitesi Yayınları, uluslararası yayıncılık standartları ve etiğine uygun olarak, yüksek kalitede bilimsel dergi ve kitapların yayınlanmasıyla giderek artan bilimsel bilginin yayılmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. İstanbul Üniversitesi Yayınları açık erişimli, ticari olmayan, bilimsel yayıncılığı takip etmektedir.